froystad_logo_r.png
 
 
 

Per Frøystad
Daglig leder / Manager Director

Telefon: +47 906 84 168
Email: per@froystad.no

Hallgeir Frøystadvåg
Salgssjef / CMO

Telefon: +47 901 05 611
Email: hallgeir@froystad.no

Roy Willy Hagen
Salgsleder kyst

 

Telefon 414 03 340

Email: roy@froystad.no

 

 

Frank Håkon Garnes
Salgsleder Maritim & Havbruk

Telefon: +47 913 02 600

Email: frank@froystad.no

 

Kjell Dag Nilsen
Salgsleder snurrevad

Telefon: +47 918 29 062

Email: kjell@froystad.no

Cherry He Li
Purchasing and logistics Manager / Innkjøp og logistikksjef

Telefon: +47 966 12 952

Email: cherry@froystad.no

 

Charlotte Drevland Kleppe
Innkjøp- og logistikkansvarlig

Telefon: 401 46 041

Email: charlotte@froystad.no

Lill Signe S. Sævik
Økonomi og HR

Telefon: 47 47 63 97 97

Malin Elise Dypvik
Lager

Telefon: +47 47 63 16 03

Email: malin@froystad.no

Børge Fiksdal
Sjåfør / Lager

Telefon: 911 40 540

Email: lager@froystad.no

Edit list

Frøystad AS
Skinnesveien 36, 6095 Bølandet

+47 70 30 06 90
post@froystad.no